מחפשים דרך טבעית להתמודד עם אתגרי היומיום? מרגישים שאתם כל הזמן "על הקצה" ופשוט זקוקים לאיזון?

"רפואה שלמה ומוחלטת לגוף באה מתוך הנפש עצמה"- ד"ר באך

הכירו את פרחי באך

תמציות טבעיות שעובדות ישירות על התודעה ומביאות לשינוי תודעתי חיובי. בכוחן של תמציות הבאך המופלאות להניע בתוך זמן קצר מאד, תהליכים שתוקעים אותנו במשך שנים.

כל תמצית מטפלת ברגש אחד שאינו מאוזן. בעצם, רגשות לא מאוזנים אלו יכולים להביא למחלה של הנפש והגוף, אך באמצעות התמציות ניתן לטפל בהם ביעילות.

איך זה עובד?

הטיפול בפרחי באך עובד למעשה כמו בצל מטפלים בנפש, שכבה אחר שכבה, בכל שכבה נחשף רגש אחר שאינו מאוזן ומטופל באמצעות התמציות הנכונות לו באותו הרגע.

הטיפול מניע את התודעה לאיזון מהיר ובקלות, כאשר ממשיכים לאזן רגשות נוספים הצצים עם קילוף הקליפות.

בטיפול הראשון אדריך אתכם, ואתן לכם כלים לשינוי דפוסי חשיבה ובשילוב עם התמציות – השינוי המיוחל מובטח מהר יותר מאשר בטיפול ארוך טווח.

לאחר שבועיים של שימוש בתמציות נדבר, ונבחן אילו רגשות כבר התאזנו ואילו נשארו שזקוקים עוד לאיזון.

תמציות פרחי באך עוזרות לטהר את התודעה והגוף מרעלים, מסלקות רגשות שליליים ועוזרות לשחרר תקיעות מנטאלית אשר משפיעה על התנהגותו ועל אופיו של האדם והוויותו.

התמציות מסייעות להתמודדות בכל תחומי החיים החל ממצבי לחץ דרך טראומות חדשות או ישנות, תחושת בדידות, פחדים, חרדות מכל הסוגים, מפחדים לא ידועים, דיכאון מכל סוג, כעס, חוסר ביטחון עצמי, חוסר ערך עצמי, אשמה ועד מחלות פיזיות. אצל ילדים התמציות עוזרות פלאים לפחדים, לתחושת בטחון עצמי, ילדים מרצים, התנהגות כפייתית, טקסים, הפרעות קשב, חולמנות, שמחת חיים, תחושת שלווה ונחת.

לשיחת ייעוץ טלפונית ללא עלות
השאירו פרטים ואחזור אליכם ממש מהר 🙂

למי הטיפול מתאים?

 ילדים

–  הפרעות קשב וריכוז

– חולמנות 

– שליטה בכעסים

– פחדים וסיוטי לילה

 – כל סוגי החרדות

–  בעיות שינה וקושי להירדם

– הרטבות בלילה 

– הסתגלות לשינויים – עלייה לכיתה חדשה, מעבר מגן לכיתה א׳ וכו

–  מחשבות טורדניות

– טקסים ואובססיות

–  קשיים חברתיים

– בטחון עצמי, ריצוי, וכל מה שמצריך כישורים חברתי


תמציות פרחי באך יכולות לעורר את כוח החיים, המסוגל לרפא את הגוף ואת הנפש. באמצעותן אני יכולה לעזור לכם להרגיש טוב יותר ולהשתנות באמת. בלי טיפולים ארוכי טווח, בלי שיחות עם פסיכולוג המתקיימות לאורך שנים.

השינוי מתחיל עכשיו!

קצת עליי

אני נועה הלטר נשואה אמא לשתי בנות מקסימות בנות 12 ו9. 

אני מטפלת מוסמכת בפרחי באך בילדים ומבוגרים.

הכל מתחיל מהתודעה אנחנו יכולים לעצב את המציאות של חיינו כפי שאנו רוצים, בעזרת שינוי דפוס החשיבה, תמציות פרחי הבאך עוזרות לנו לשנות את דפוס החשיבה ויוצרות שינוי אמיתי ומהיר.

אני מתרגשת ומסופקת כשאני רואה שהטיפול עוזר לכל כך הרבה ילדים ומבוגרים שסובלים מכל מיני טרדות. בעזרת פרחי באך , ניתן לגרום לשינוי הזה לקרות- והאמת היא, שזה מרגיש כמו קסם.

אני מתרגשת לאפשר לדבר הזה לקרות גם עבורכם. אין סיפוק גדול יותר מלראות שהצלחתי לעזור לבנות שלי ולעוד ילדים עם הפחדים הליליים או הטקסים המטרידים והמחשבות הטורדניות והם רגועים ושמחים.

עוד על פרחי באך

שיטת הטיפול בפרחי באך פותחה כבר לפני כמעט 90 שנה, על ידי הרופא הבריטי ד"ר אדוארד באך. ד"ר באך עסק ברפואה קונבנציונאלית, והתפרסם בבירה הבריטית כבקטריולוג הומיאופת, מדען ודוקטור של כבוד בפילוסופיה.

ד"ר באך האמין כי יש להתייחס לאישיותו של האדם ומצבו הרגשי כדי לעזור בריפוי סימפטומים של מחלות הגוף השונות. הוא טען כי למצבו הנפשי של האדם יש השפעה גדולה על מצבו הפיזי.

לדבריו, כאשר אדם נמצא בחוסר איזון רגשי עלולה להתפתח אצלו מחלה גופנית של ממש. ד"ר באך מיין וקטלג 38 מצבים נפשיים שונים ומצא 38 סוגי פרחים המתאימים לאיזון מצבים אלו. התמציות אינן מטפלות בסימפטום אלא ברגש שהביא אותן מלכתחילה. לאותו סימפטום שקיים לשני אנשים שאישיותם שונה ינתן טיפול שונה בתמציות שונות. כי האישיות הספציפית היא שהביאה את הסמפטום.

תמציות פרחי הבאך מובילות לאיזון וריפוי עצמי ולסילוק רגשיים שליליים. כמו כן, הן משנות תכונות אופי והתנהגות לא בריאה. עד היום מופקות התמציות במרכז באך באנגליה בשיטה המקורית שפיתח ד"ר באך ומחוללות שינוי אמיתי בחייהם של מיליונים ברחבי העולם.

הרסקיו המוכר מכיל תמציות אחדות של באך המתאימות לכולם בעת חרדה רגעית הפועל מיד. הטיפול הספציפי לכל אדם יורכב עפי תשאול מדויק ומכוון לאותו אדם באופן אישי ותהליכי המותאם אישית הגורם לשינוי של ממש באופיו של האדם הגורם למציאות בלתי רצוייה.

לשיחת ייעוץ טלפונית ללא עלות
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי (:

לשיחת ייעוץ טלפונית ללא עלות
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי (: